FlowTalk

Koska huomisen ideat saavat kipinänsä tänään!

Kehity paremmaksi johtajaksi FlowTalk-webinaarisarjan avulla! Kuukausittaiset webinaarimme johdattavat sinut konfliktikyvykkäiden tiimien, itsensä johtamisen ja monen muun teeman äärelle keväällä 2024.

Ilmoittaudu yhteen vai vaikka koko sarjaan helposti yhdellä lomakkeella. FlowTalk-webinaarit järjestetään aina aamuisin samaan aikaan 8.30-9.00. Webinaarit ovat maksuttomia ja avoimia kaikille.

Tervetuloa mukaan!


Ilmoittaudu mukaan!


Puhujamme

Kalle Ruuskanen

Strategiajohtaja

050 511 9723
kalle.ruuskanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heli Saarelainen

Valmentaja, muutosjohtamisen asiantuntija

050 376 1139
heli.saarelainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Riikka Korpinen

Valmentaja, johtaminen & vuorovaikutus

050 300 2547
riikka.korpinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jonna Grönbärj

Yrityskulttuurimuotoilija (Leidenschaft)

043 824 4488
jonna@leidenschaft.fi
Ota yhteyttä

Sonja Strömsholm

Yrityskulttuurimuotoilija (Leidenschaft)

050 303 0894
sonja@leidenschaft.fi
Ota yhteyttä

Juri Röhr

Johtaja, valmennus & yritysmuotoilu

040 521 9262
juri.rohr@eezy.fi
Ota yhteyttä

Piia Pärssinen

Yritysmuotoilija, asiakaskokemus & lean

040 501 6262
piia.parssinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sari Tuura

Valmentaja, yritysmuotoilija
Osaamisen Johtaminen

045 275 6692
sari.tuura@eezy.fi
Ota yhteyttä


Aiempia tallenteita