Yhteystiedot

Yhteystiedot onnistumisiin

Tältä sivulta löydät toimipisteidemme sekä henkilöstömme yhteystiedot.

Voit ottaa yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella.


Toimipisteemme

Helsinki

Maistraatinportti 1, 2. krs.
00240 Helsinki

Saapumisohjeet

Sähköposti: info.flow@eezy.fi

Tampere

Åkerlundinkatu 11
33100 Tampere

Saapumisohjeet

Turku

Lemminkäisenkatu 34, 6. krs
20520 Turku

Saapumisohjeet


Haluatko kuulla lisää?

Varaa aika alla olevasta kalenterista ja asiantuntijamme auttavat sinua.


Henkilöstömme

Tutkimukset

Johanna Lehmus

Johtaja, Tutkimus & tieto

040 501 0844
johanna.lehmus@eezy.fi

Ota yhteyttä

Maarit Ahvenainen

Senior tutkimuskonsultti

040 741 6355
maarit.ahvenainen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Selina Angeltie

Tutkimusasiantuntija

040 962 8088
selina.angeltie@eezy.fi

Ota yhteyttä

RoX-botti

Maailman ensimmäinen ja ainoa liiketoimintaa ennustava robotti


info.flow@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kari Hassinen

Tutkimuskonsultti

045 276 0509
kari.hassinen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Elina Heikkinen

Tutkimuskonsultti

040 537 1629
elina.heikkinen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Johanna Hohtari

Senior tutkimuskonsultti

050 479 4998
johanna.hohtari@eezy.fi

Ota yhteyttä

Linda Johansson

Senior tutkimusasiantuntija

050 359 2136
linda.johansson@eezy.fi

Ota yhteyttä

Antti Juopperi

Maajohtaja (Siqni CX)

050 328 6513
antti@siqni.fi

Ota yhteyttä

Soili Jyränen

Senior tutkimusasiantuntija

040 751 1524
soili.jyranen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Tarja Kaunisto

Senior tutkimusasiantuntija

040 352 7402
tarja.kaunisto@eezy.fi

Ota yhteyttä

Sanna Koivisto

Senior tutkimusasiantuntija

040 717 9313
sanna.koivisto@eezy.fi

Ota yhteyttä

Nicole Koskinen

Customer Experience Specialist (Siqni)

050 410 8520
nicole@siqni.fi

Ota yhteyttä

Elisa Laaksonen

Senior tutkimusasiantuntija

050 465 6650
elisa.laaksonen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Kristiina Leinonen

Senior tutkimusasiantuntija


kristiina.leinonen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Markus Moberg

Senior tutkimuskonsultti, esihenkilö

050 437 2945
markus.moberg@eezy.fi

Ota yhteyttä

Satu Noukka

Tutkimuskonsultti

050 331 3834
satu.noukka@eezy.fi

Ota yhteyttä

Hannu Salmensaari

Johtaja, teknologiat ja kehitys

040 570 0253
hannu.salmensaari@eezy.fi

Ota yhteyttä

Jan Stenberg

Johtaja, teknologiat

050 385 5302
jan.stenberg@eezy.fi

Ota yhteyttä

Iina Raudoskoski

Customer Experience Specialist (Siqni)

040 707 2561
iina@siqni.fi

Ota yhteyttä

Rosa Turunen

Senior tutkimuskonsultti

040 509 3030
rosa.turunen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Mari Valkola

Junior tutkimuskonsultti


mari.valkola@eezy.fi

Ota yhteyttä

Konsultointi ja valmennus

Juri Röhr

Johtaja, valmennus & yritysmuotoilu

040 521 9262
juri.rohr@eezy.fi

Ota yhteyttä

Kalle Ruuskanen

Strategiajohtaja

050 511 9723
kalle.ruuskanen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Kiki Brandt-Tallqvist

Yritysmuotoilija, kulttuuri & strategia

040 576 9089
kiki.brandt@eezy.fi

Ota yhteyttä

Riikka Jakovuori

Yritysmuotoilija

040 705 7878
riikka.jakovuori@eezy.fi

Ota yhteyttä

Riikka Korpinen

Valmentaja, johtaminen & vuorovaikutus

050 300 2547
riikka.korpinen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Kirsi Lantta

Yritysmuotoilija, osaamisen kehittäminen
Certified Business Coach®

050 414 6369
kirsi.lantta@eezy.fi

Ota yhteyttä

Heikki Leskinen

Senior strategiakonsultti, The NextGen Project

040 521 0125
heikki.leskinen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Tommi Liesniemi

Muutosvalmentaja

040 560 8555
tommi.liesniemi@eezy.fi

Ota yhteyttä

Brando Louhivaara

Valmentaja, innovoittaja

040 822 7668
brando.louhivaara@eezy.fi

Ota yhteyttä

Teppo Kolehmainen

Muutoskonsultti

045 670 0508
teppo.kolehmainen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Isa Merikallio

Yritysmuotoilija, asiakaskokemus ja brändi

040 717 3532
isa.merikallio@eezy.fi

Ota yhteyttä

Piia Pärssinen

Yritysmuotoilija, asiakaskokemus & lean

040 501 6262
piia.parssinen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Heli Saarelainen

Valmentaja, muutosjohtamisen asiantuntija

050 376 1139
heli.saarelainen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Markku Silventoinen

Kehitysjohtaja

040 045 0305
markku.silventoinen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Pekka Soini

Opas ja valmentaja muutosmatkalla

040 042 7835
pekka.soini@eezy.fi

Ota yhteyttä

Harri Tammiruusu

Valmentaja & yritysmuotoilija, liiketoimintakehitys

050 055 8888
harri.tammiruusu@eezy.fi

Ota yhteyttä

Sari Tuura

Valmentaja, yritysmuotoilija
Osaamisen Johtaminen

045 275 6692
sari.tuura@eezy.fi

Ota yhteyttä

Tanja Ranta

Projektijohtaja, muutosmuotoilija

0501259
tanja.ranta@eezy.fi

Ota yhteyttä

Katja Martikainen

Projektikoordinaattori

041 452 8736
katja.martikainen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Krista Äyräväinen

Projektikoordinaattori

050 478 3878
krista.ayravainen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Linda Oksanen

Projektipäällikkö

040 546 3277
linda.oksanen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Yrityskulttuuri

Jonna Grönbärj

Yrityskulttuurimuotoilija (Leidenschaft)

043 824 4488
jonna@leidenschaft.fi

Ota yhteyttä

Siina Kiehelä

Yrityskulttuurimuotoilija (Leidenschaft)

050 563 1914
siina@leidenschaft.fi

Ota yhteyttä

Jaana Kyllönen

Yrityskulttuurimuotoilija (Leidenschaft)

040 588 9314
jaana@leidenschaft.fi

Ota yhteyttä

Tiina Laine

Yrityskulttuurimuotoilija (Leidenschaft)

040 018 4953
tiina@leidenschaft.fi

Ota yhteyttä

Tytti Lönnqvist

Yrityskulttuurimuotoilija (Leidenschaft)

040 556 6520
tytti@leidenschaft.fi

Ota yhteyttä

Elina Pirhonen

Projektipäällikkö, Leidenschaft

040 090 6123
elina.pirhonen@leidenschaft.fi

Ota yhteyttä

Mona Rundberg

Johtaja, kulttuuri ja ihmiset

040 592 3401
mona.rundberg@eezy.fi

Ota yhteyttä

Sini Sittnikow

Yrityskulttuurimuotoilija (Leidenschaft)

040 717 8534
sini@leidenschaft.fi

Ota yhteyttä

Sonja Strömsholm

Yrityskulttuurimuotoilija (Leidenschaft)

050 303 0894
sonja@leidenschaft.fi

Ota yhteyttä

Lenita Syrjänen

Yrityskulttuurimuotoilija (Leidenschaft)

040 772 1931
lenita@leidenschaft.fi

Ota yhteyttä

Myynti & markkinointi

Noora Björkbom

Myynti (Siqni)

050 500 4391
noora@siqni.fi

Ota yhteyttä

Tom Grönlund

Myyntijohtaja, Tieto

041 540 6383
tom.gronlund@eezy.fi

Ota yhteyttä

Elina Huima

Markkinointi (Siqni & Leidenschaft)

050 326 4411
elina@leidenschaft.fi

Ota yhteyttä

Emmi Kantonen

Johtaja, asiakkaat & palvelut, Leidenschaft

050 370 8419
emmi.kantonen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Jarmo Ruohonen

Asiakkuusjohtaja

040 057 3194
jarmo.ruohonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Satu Olkinuora-Valkonen

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

040 455 7490
satu.olkinuora-valkonen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Seija Ursin-Mustajoki

Asiakkuusjohtaja

050 521 0893
seija.ursin@eezy.fi

Ota yhteyttä

Johto

Markus Jussila

Liiketoimintajohtaja

050 346 7570
markus.jussila@eezy.fi

Ota yhteyttä

Tom Grönlund

Myyntijohtaja, Tieto

041 540 6383
tom.gronlund@eezy.fi

Ota yhteyttä

Emmi Kantonen

Johtaja, asiakkaat & palvelut, Leidenschaft

050 370 8419
emmi.kantonen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Johanna Lehmus

Johtaja, Tutkimus & tieto

040 501 0844
johanna.lehmus@eezy.fi

Ota yhteyttä

Tanja Ranta

Projektijohtaja, muutosmuotoilija

0501259
tanja.ranta@eezy.fi

Ota yhteyttä

Mona Rundberg

Johtaja, kulttuuri ja ihmiset

040 592 3401
mona.rundberg@eezy.fi

Ota yhteyttä

Kalle Ruuskanen

Strategiajohtaja

050 511 9723
kalle.ruuskanen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Juri Röhr

Johtaja, valmennus & yritysmuotoilu

040 521 9262
juri.rohr@eezy.fi

Ota yhteyttä

Markku Silventoinen

Kehitysjohtaja

040 045 0305
markku.silventoinen@eezy.fi

Ota yhteyttä

Jan Stenberg

Johtaja, teknologiat

050 385 5302
jan.stenberg@eezy.fi

Ota yhteyttä


Laskutusosoite

Eezy Flow Oy

(y-tunnus 1990870-5)

Verkkolaskuosoite / OVT:         003719908705 

Välittäjätunnus:                         E204503

Operaattori:                                OpusCapita Solutions Oy

Toivomme saavamme laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Mikäli ette kuitenkaan pysty toimittamaan laskuja sähköisesti, niin paperilaskujen postitusosoite on:

Eezy Flow Oy
PL 20739
00021 LASKUTUS