Yhteystiedot

Yhteystiedot onnistumisiin

Tältä sivulta löydät toimipisteidemme sekä henkilöstömme yhteystiedot.

Voit ottaa yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella.


Toimipisteemme

Helsinki

Itämerenkatu 3 A, 5. krs.
00180 Helsinki

Puh. 0108 20 1800

Saapumisohjeet

Tampere

Käyntiosoite:
Åkerlundinkatu 11
33100 Tampere

Saapumisohjeet

Turku

Lemminkäisenkatu 34, 6. krs
20520 Turku
Puh. 0108 20 1800

Saapumisohjeet


Henkilöstömme

Tutkimukset

Johanna Lehmus

Johtaja, Tutkimus & tieto

040 501 0844
johanna.lehmus@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maarit Ahvenainen

Senior tutkimuskonsultti

040 741 6355
maarit.ahvenainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

RoX-botti

Maailman ensimmäinen ja ainoa liiketoimintaa ennustava robotti


info.flow@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kari Hassinen

Junior tutkimuskonsultti

045 276 0509
kari.hassinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Elina Heikkinen

Tutkimuskonsultti

040 537 1629
elina.heikkinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Riikka Heino

Senior tutkimuskonsultti

050 366 3752
riikka.heino@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Hietala

Junior tutkimusasiantuntija

044 077 3649
laura.hietala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Hohtari

Senior tutkimuskonsultti

050 479 4998
johanna.hohtari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Linda Johansson

Senior tutkimusasiantuntija

050 359 2136
linda.johansson@eezy.fi
Ota yhteyttä

Soili Jyränen

Senior tutkimusasiantuntija

040 751 1524
soili.jyranen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pirkko Kapri

Senior tutkimuskonsultti, esihenkilö

050 380 1063
pirkko.kapri@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tarja Kaunisto

Senior tutkimusasiantuntija

040 352 7402
tarja.kaunisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sanna Koivisto

Senior tutkimusasiantuntija

040 717 9313
sanna.koivisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Elisa Laaksonen

Senior tutkimusasiantuntija

050 465 6650
elisa.laaksonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kristiina Leinonen

Senior tutkimusasiantuntija

040 536 4935
kristiina.leinonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Lagos

Senior tutkimuskonsultti

045 262 4785
johanna.lagos@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markus Moberg

Senior tutkimuskonsultti, esihenkilö

050 437 2945
markus.moberg@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hannu Salmensaari

Johtaja, teknologiat ja kehitys

040 570 0253
hannu.salmensaari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Rosa Turunen

Senior tutkimuskonsultti

040 509 3030
rosa.turunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Miikka Uurto

Senior tutkimuskonsultti

050 527 1868
miikka.uurto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Misa Ristolainen

Ohjelmistokehittäjä


misa.ristolainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Konsultointi ja valmennus

Kalle Ruuskanen

Liiketoimintajohtaja

050 511 9723
kalle.ruuskanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Juri Röhr

Johtaja, valmennus & yritysmuotoilu

040 521 9262
juri.rohr@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kiki Brandt-Tallqvist

Yritysmuotoilija, kulttuuri & strategia

040 576 9089
kiki.brandt@eezy.fi
Ota yhteyttä

Teppo Kolehmainen

Muutosjohtaja

045 670 0508
teppo.kolehmainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kari Kauppila

Valmentaja, johtaminen & vuorovaikutus

050 073 7511
kari.kauppila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Riikka Korpinen

Valmentaja, johtaminen & vuorovaikutus

050 300 2547
riikka.korpinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heikki Laakso

Valmentaja, viestintä & vaikuttaminen

040 060 8838
heikki.laakso@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tommi Liesniemi

Muutosvalmentaja

040 560 8555
tommi.liesniemi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Brando Louhivaara

Valmentaja, innovoittaja

040 822 7668
brando.louhivaara@eezy.fi
Ota yhteyttä

Piia Pärssinen

Yritysmuotoilija, asiakaskokemus & lean

040 501 6262
piia.parssinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heli Saarelainen

Valmentaja, muutosjohtaja

050 376 1139
heli.saarelainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markku Silventoinen

Kehitysjohtaja

040 045 0305
markku.silventoinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Harri Tammiruusu

Valmentaja & yritysmuotoilija, liiketoimintakehitys

050 055 8888
harri.tammiruusu@eezy.fi
Ota yhteyttä

Petteri Tuominen

Yritysmuotoilija, strategiat, konseptit & aluekehitys

040 839 6095
petteri.tuominen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sari Tuura

Valmentaja, yritysmuotoilija

045 275 6692
sari.tuura@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pekka Vihma

Yritysmuotoilija, strategiat & konseptit

040 048 5444
pekka.vihma@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tanja Ranta

Projektijohtaja, muutosmuotoilija

0501259
tanja.ranta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Katja Martikainen

Projektikoordinaattori

041 452 8736
katja.martikainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Titi Kalda

Projektikoordinaattori

040 681 2550
titi.kalda@eezy.fi
Ota yhteyttä

Myynti ja markkinointi

Juha Ala-Lipasti

Myyntijohtaja

050 540 6407
juha.ala-lipasti@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Kari

Asiakkuusjohtaja

040 064 0005
paivi.kari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jarmo Ruohonen

Asiakkuusjohtaja

040 057 3194
jarmo.ruohonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Satu Olkinuora-Valkonen

Markkinointi ja viestintä

040 455 7490
satu.olkinuora-valkonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Susanna Itähaarla

Markkinoinnin & viestinnän asiantuntija

041 448 8701
susanna.itahaarla@eezy.fi
Ota yhteyttä

Anni Heikkilä

Myynti- ja markkinointiassistentti

050 355 4086
anni.heikkila@eezy.fi
Ota yhteyttä


Laskutusosoite

Eezy Flow Oy

(y-tunnus 1990870-5)

Verkkolaskuosoite / OVT:         003719908705 

Välittäjätunnus:                         E204503

Operaattori:                                OpusCapita Solutions Oy

Toivomme saavamme laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Mikäli ette kuitenkaan pysty toimittamaan laskuja sähköisesti, niin paperilaskujen postitusosoite on:

Eezy Flow Oy
PL 20739
00021 LASKUTUS