Yhteystiedot

Yhteystiedot onnistumisiin

Tältä sivulta löydät toimipisteidemme sekä henkilöstömme yhteystiedot.

Voit ottaa yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella.


Toimipisteemme

Helsinki

Itämerenkatu 3 A, 5. krs.
00180 Helsinki

Puh. 0108 20 1800

Saapumisohjeet

Tampere

Käyntiosoite:
Pellavatehtaankatu 25, 5. krs
33100 Tampere

Postiosoite:
Verkatehtaankatu 3
33100 Tampere

Puh. 03 3138 0400

Saapumisohjeet

Turku

Lemminkäisenkatu 34, 6. krs
20520 Turku
Puh. 0108 20 1800

Saapumisohjeet


Henkilöstömme

Tutkimukset

Maarit Ahvenainen

People & Business Development Director

040 741 6355
maarit.ahvenainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Goldsmith

People & Business Development Specialist

040 517 9345
laura.goldsmith@eezy.fi
Ota yhteyttä

Riikka Heino

People & Business Development Manager

050 366 3752
riikka.heino@eezy.fi
Ota yhteyttä

Linda Johansson

People & Business Development Specialist

050 359 2136
linda.johansson@eezy.fi
Ota yhteyttä

Soili Jyränen

People & Business Development Specialist

040 751 1524
soili.jyranen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pirkko Kapri

Head of People & Business Development

050 380 1063
pirkko.kapri@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tarja Kaunisto

People & Business Development Specialist

040 352 7402
tarja.kaunisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Elisa Laaksonen

People & Business Development Specialist

050 465 6650
elisa.laaksonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Lehmus

People & Business Development Director, Service Desinger

040 501 0844
johanna.lehmus@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kristiina Leinonen

People & Business Development Specialist

040 536 4935
kristiina.leinonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Katja Louhema-Santasärkkä

People & Business Development Director

040 071 3120
katja.louhema-santasarkka@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Lagos

People & Business Development Manager

045 262 4785
johanna.lagos@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markus Moberg

People & Business Development Manager

050 437 2945
markus.moberg@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Nahi

People & Business Development Manager

050 409 2673
johanna.nahi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hannu Salmensaari

People & Business Development Director

040 570 0253
hannu.salmensaari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Rosa Turunen

People & Business Development Manager

040 509 3030
rosa.turunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Konsultointi ja valmennus

Kiki Brandt-Tallqvist

Kulttuurihakkeri, strategi

040 576 9089
kiki.brandt@eezy.fi
Ota yhteyttä

Teppo Kolehmainen

Muutosjohtaja

045 670 0508
teppo.kolehmainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marja Kuutti-Sopanen

Strategiat, konseptit

040 039 1700
marja.kuutti-sopanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heikki Laakso

Viestintä ja vaikuttaminen

040 060 8838
heikki.laakso@eezy.fi
Ota yhteyttä

Piia Pärssinen

Muutosjohtaja, lean

040 501 6262
piia.parssinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kalle Ruuskanen

Liiketoimintajohtaja

050 511 9723
kalle.ruuskanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Juri Röhr

Liiketoimintajohtaja

040 521 9262
juri.rohr@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heli Saarelainen

Valmentaja, muutosjohtaja

050 376 1139
heli.saarelainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markku Silventoinen

Kehitysjohtaja

040 045 0305
markku.silventoinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Harri Tammiruusu

Valmentaja, liiketoimintakehitys

050 055 8888
harri.tammiruusu@eezy.fi
Ota yhteyttä

Petteri Tuominen

Strategiat, konseptit, aluekehitys

040 839 6095
petteri.tuominen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pekka Vihma

Strategiat, konseptit

040 048 5444
pekka.vihma@eezy.fi
Ota yhteyttä

Myynti

Juha Ala-Lipasti

Business Development & Sales Director

050 540 6407
juha.ala-lipasti@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Kari

Business Development & Sales Director

040 064 0005
paivi.kari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jarmo Ruohonen

Business Development & Sales Director

040 057 3194
jarmo.ruohonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johto

Kalle Ruuskanen

Liiketoimintajohtaja

050 511 9723
kalle.ruuskanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Juri Röhr

Liiketoimintajohtaja

040 521 9262
juri.rohr@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markku Silventoinen

Kehitysjohtaja

040 045 0305
markku.silventoinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mikko Innanen

Liiketoimintajohtaja – Tutkimus ja kehitys

040 587 2923
mikko.innanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sami Asikainen

Toimitusjohtaja, Eezy-konserni

040 700 9915
sami.asikainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Projektit

Tanja Ranta

Projektijohtaja, Muutosmuotoilija

0501259
tanja.ranta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Riikka Yli-Opas

Muutosopas, Projektipäällikkö

050 552 2097
riikka.yli-opas@eezy.fi
Ota yhteyttä

Katja Martikainen

Projektikoordinaattori

041 452 8736
katja.martikainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Anni Heikkilä

Myynti- ja markkinointiassistentti

040 554 7143
anni.heikkila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Titi Kalda

Projektikoordinaattori

040 681 2550
titi.kalda@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mikko Auranen

IT Manager


mikko.auranen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Erno Vähä-Ettala

Junior Software Developer


erno.vaha-ettala@eezy.fi
Ota yhteyttä


Laskutusosoite

Eezy Flow Oy

(y-tunnus 1990870-5)

Verkkolaskuosoite / OVT:         003719908705 

Välittäjätunnus:                         E204503

Operaattori:                                OpusCapita Solutions Oy

Toivomme saavamme laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Mikäli ette kuitenkaan pysty toimittamaan laskuja sähköisesti, niin paperilaskujen postitusosoite on:

Eezy Flow Oy
PL 20739
00021 LASKUTUS