Henkilöstö­tutkimus PeoplePower®

Tutki, kehitä, toimi

Henkilöstö­tutkimus kasvun ajurina

Innostunut, hyvinvoiva ja sitoutunut henkilöstö on menestymisen mahdollistajana yrityksellesi. Henkilöstötutkimus on luotettava keino selvittää, minkälainen henkilöstökokemus on organisaatiossasi. PeoplePower®-henkilöstötutkimuskonsepti pohjautuu laadukkaaseen viitekehykseen, asiantuntemukseen ja moderniin tutkimusteknologiaan. Eezy Flown henkilöstötutkimuspalvelun avulla johdat henkilöstökokemusta tutkitun tiedon perusteella.

Henkilöstön korkea omistautuneisuus lisää tutkitusti organisaation menestysmahdollisuuksia. Kun henkilöstökokemus on positiivinen ja henkilöstö kokee työnsä merkityksellisenä ja näkee organisaationsa päämäärät tavoittelemisen arvoisina, on se valmis ylimääräisiin ponnistuksiin. Tämä mahdollistaa tyypillisesti myös paremman asiakaskokemuksen.

Liiketoiminnan kehitys henkilöstötutkimuksella

PeoplePower®-tutkimuspalvelumme ytimessä on Engagement/Omistautuneisuus-viitekehys. Älykkään raportointiteknologian avulla tuotamme tiimitasolle saakka omistautuneisuusanalyysin. Tarjoamme tutkimustuloksista näkemyksellisen analyysin lisäksi avainryhmille tuen tulosten tulkintaan, tehokkaaseen hyödyntämiseen ja seurantaan.

Kattavat ulkoiset vertailuaineistomme antavat syvempää ymmärrystä henkilöstökokemuksen menestystekijöistä ja kehittämisalueista. Palkitsemme tutkitusti Innostavimmat asiakasyrityksemme vuosittain Innostavimmat-seminaarissa. Innostavimmat yritykset -tunnustusta voit hyödyntää sisäisen ja ulkoisen työnantajakuvan hankkeissa.

Miksi?

  • Johda henkilöstökokemusta tutkitun tiedon perusteella ja kehitä oikeita asioita.
  • PeoplePower®-henkilöstötutkimus tarjoaa käyttöösi osaamisen ja tutkimuskonseptin alan markkinajohtajalta.
  • Laadukas viitekehys ja moderni tutkimusteknologia yhdistettynä Eezy Flown kehittämisosaamiseen tuovat tutkimukselle vaikuttavuutta

Kenelle?

Yrityksille, jotka tarvitsevat:

  • Vuosittaiseen henkilöstökokemuksen seuraamiseen koko organisaatiolle
  • Strategisten tavoitteiden edistymisen varmistamiseen
  • Esihenkilöille työyhteisön johtamiseen

Henkilöstötutkimuksen prosessi

PeoplePower-henkilöstötutkimus: henkilöstötutkimuksen prosessi jaetaan kolmeen osaan.

Henkilöstötutkimuksen tekoälyanalyysi

Mikäli haluat syvempää ymmärrystä henkilöstötutkimuksen tuloksista ja niiden vaikutuksista liiketoiminnan avainlukuihin, voit myös valita tuloksillesi Flow AI -lisäraportin. Flow AI on tekoälyalustamme, joka etsii korrelaatioita henkilöstökokemuksen ja liiketoiminnan avainlukujen välillä.

Voimme tutkia esimerkiksi selittäviä tekijöitä eri tiimien tuloksentekokyvylle, sairaspoissaoloihin tai muihin liiketoiminnan avainlukuihin. Lue lisää Flow AI -hankkeistamme täältä.

Tutkimustulokset arkeen

Tuemme asiakkaitamme tutkimustulosten hyödyntämisessä ja erilaisissa kehityshankkeissa. Meillä on laaja konsultointi- ja valmennustiimi, joka auttaa tulosten löydösten hyödyntämisessä liiketoiminnan kehittämisessä.

  • Tuloksista toimintaan -kehittämistyöpaja
  • Tuloksista toimintaan-digivalmennus
  • Esimiesten sparrikeskustelut
  • Pulssi-kyselyt
  • SnapShot™-tiimikyselyt
  • Esimiesten Vinkkikirjasto
  • Fasilitointiosaaminen tiimikeskusteluissa
  • Esihenkilövalmennukset

Henkilöstötutkimus – huomioi nämä

  • Riittävät resurssit ja sponsorin tuki
  • Sisäinen viestintä ja sitouttaminen
  • Oikeat mittarikysymykset
  • Ulkoisen vertailuaineiston käyttö tulosten tulkinnassa.
  • Monipuolinen tulosten hyödyntämisen tuki
  • Tulosten hyödyntämisen kyvykkyys ja muutosjohtaminen
  • Tutkimuksen vaikuttavuus seurantakyselyillä

Digitan innostava henkilöstökokemus

”Henkilöstön sitoutuneisuus ja innostuneisuus näkyy myös asiakkaille päin. Asiakastyytyväisyys on kasvanut huomattavasti ja on korkealla tasolla.”

Vesa Tykkyläinen, CEO, Digita Oy

Lue case

Turun ammatti­korkeakoulun henkilöstötutkimus

”Henkilöstön tuntemuksen aikaansaaminen edellyttää, että kehittämiselle annetaan riittävästi aikaa. Tästä syystä vuosittain toteutettu henkilöstötutkimus on koettu meillä toimivaksi ratkaisuksi.”

Vesa Taatila, rehtori-toimitusjohtaja, Turun ammattikorkeakoulu

Kuva: Antti Ala-Könni / Turun AMK

Lue case

HOK-Elannon työkykyjohtaminen

”Henkilöstötutkimukset – sopivien toimenpiteiden tukemana – parantavat omistautuneisuutta. Tämä vähentää poissaoloja ja tilapäisen työvoiman tarvetta merkittävästi ja johtaa näin huomattaviin säästöihin.”

Antero Levänen, henkilöstöjohtaja, HOK-Elanto

Lue case

Deltamarinin strategiatutkimus

”Strategiatutkimuksesta saadun tiedon pohjalta olemme nyt hioneet omaa strategiaviestintäämme ja pystyneet kohdentamaan sitä oikein.”

Jari Nurmi, hallintojohtaja, Deltamarin

Lue case

Henkilöstötutkimus Haaga-Helian strategisena mittarina

”Henkilöstötutkimus osallistavana prosessina on meille tärkeä askel muutosmatkallamme kohti tavoittelemaamme toimintakulttuuria, yhä yhteisöllisempää ja tuloksellisempaa Haaga-Heliaa.”

Hanna Ilmonen, henkilöstöjohtaja, Haaga-Helia

Lue case

Saammeko auttaa?

Meiltä saat parasta osaamista tärkeisiin valintoihin. Onnistu kanssamme! 

Maarit Ahvenainen

Senior tutkimuskonsultti

040 741 6355
maarit.ahvenainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Juha Ala-Lipasti

Myyntijohtaja

050 540 6407
juha.ala-lipasti@eezy.fi
Ota yhteyttä

Selina Angeltie

Tutkimusasiantuntija

040 962 8088
selina.angeltie@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kari Hassinen

Junior tutkimuskonsultti

045 276 0509
kari.hassinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Elina Heikkinen

Tutkimuskonsultti

040 537 1629
elina.heikkinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Riikka Heino

Senior tutkimuskonsultti

050 366 3752
riikka.heino@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Hietala

Junior tutkimusasiantuntija

044 077 3649
laura.hietala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Hohtari

Senior tutkimuskonsultti

050 479 4998
johanna.hohtari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Linda Johansson

Senior tutkimusasiantuntija

050 359 2136
linda.johansson@eezy.fi
Ota yhteyttä

Soili Jyränen

Senior tutkimusasiantuntija

040 751 1524
soili.jyranen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pirkko Kapri

Senior tutkimuskonsultti, esihenkilö

050 380 1063
pirkko.kapri@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tarja Kaunisto

Senior tutkimusasiantuntija

040 352 7402
tarja.kaunisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sanna Koivisto

Senior tutkimusasiantuntija

040 717 9313
sanna.koivisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Elisa Laaksonen

Senior tutkimusasiantuntija

050 465 6650
elisa.laaksonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Lehmus

Johtaja, Tutkimus & tieto

040 501 0844
johanna.lehmus@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kristiina Leinonen

Senior tutkimusasiantuntija
(perhevapaalla)

Markus Moberg

Senior tutkimuskonsultti, esihenkilö

050 437 2945
markus.moberg@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jarmo Ruohonen

Asiakkuusjohtaja

040 057 3194
jarmo.ruohonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Eija Sahlström

Senior tutkimusasiantuntija

050 505 3357
eija.sahlstrom@eezy.fi
Ota yhteyttä

Rosa Turunen

Senior tutkimuskonsultti

040 509 3030
rosa.turunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mari Valkola

Junior tutkimuskonsultti


mari.valkola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tai jätä viesti

Henkilöstötutkimuspalveluihimme kuuluu myös Kulttuuritutkimus.

Takaisin Henkilöstötutkimukset-sivulle.